Skip to content

Predaj hydraulických kladív RAMMER

Kladivá Rammer® sú odolné a ponúkajú vám maximálnu produkciu pri ťažbe a recyklácii.

Hydraulické kladivá RAMMER

Existuje hydraulické kladivo Rammer® pre akúkoľvek ťažbu. Či už teda pracujete s demoláciami, recykláciou, ťažbou, výstavbou alebo ťažbou, máme kladivo, ktoré vám poskytne tie najlepšie výsledky

Kladivá Rammer Small Range sú vyrobené tak, aby vydržali. Tichá konštrukcia s potlačením hluku umožňuje prácu v mestskom prostredí a efektívny dizajn umožňuje prístup do úzkych priestorov.
Zároveň poskytujú maximálnu ochranu vášmu personálu a životnému prostrediu, pričom spôsobujú maximálne poškodenie rozbíjaných materiálov.
Hydraulické kladivá Rammer’s Small Range sú vašim spoľahlivým riešením s dlhou životnosťou pre akékoľvek lámanie pre nosiče s hmotnosťou od 0,6 do 15 ton (1 300 – 33 100 lb). Rôzne druhy malého rozsahu hydraulických kladív https://www.rammer.com/en/products/hydraulic-hammers/excellence-line/small-range/  

Objednávky Cenové ponuky Info

kimerling@vlvservis.sk

Pre firmu RAMMER máme zastúpenie predaja v rámci Slovenska

Svetovo najznámejšia a najuznávanejšia značka hydraulických kladív ponúka ucelený rad výkonných, produktívnych a odolných hydraulických prídavných zariadení, ktoré sú vhodné pre nosiče v triede prevádzkovej hmotnosti od 0,6 do 120 ton.
Produkty Rammer sú preslávené kvalitou, výkonom a spoľahlivosťou, ale keď vykazujú známky prirodzeného opotrebovania alebo sa stane niečo neočakávané, treba nás kontaktovať a problém vyriešime.

Cenová ponuka

Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás.