Skip to content

Predaj náhradných dielov pre stavebné stroje VOLVO, CAT, KOMATSU a iné

Ponúkame na výber originálne náhradné diely, ale aj diely od prvovýrobcov OEM ako napr. SLP.

Pre aké časti stroja predávame náhradné diely ?

Všetky typy dielov pre motor, elektrické systémy, prevodovku, brzdy,  nápravy, rámy, pružiny, kolesá, kabína, interiér, hydraulický systém a iné.

Originál diely a príslušenstvo VOLVO ktoré ponúkajú najvyššiu kvalitu, odolnosť a výkon. Kvalita je vždy zaručená a diely zodpovedajú špecifikám nákladného auta. Prečo si vybrať originál diely ?
Kvalita aj jednoduchá montáž, nižšie prevádzkové náklady vozidla, 2-ročná záruka na namontované diely

Objednávky Cenové ponuky Info

Obchod@vlvservis.sk

Pre firmu SLP Swedish Lorry Parts máme zastúpenie náhradných dielov v rámci Slovenska

Spoločnosť Swedish Lorry Parts vyrába a predáva široký sortiment náhradných dielov pre nákladné autá Volvo a Scania, autobusy, stavebné stroje a a motory. Vždy sa snažíme poskytnúť našim zákazníkom tie najlepšie možné služby a poskytovať produkty, ktoré spĺňajú ich vysoké očakávania. Naším cieľom je urobiť z náhradných dielov zo Švédskych náhradných dielov prirodzenú alternatívu pre majiteľov náročných ťažkých úžitkových vozidiel po celom svete.

Originálne diely VOLVO

Ak chcete získať dostupnosť, spoľahlivosť a výkon, ktoré očakávate od stavebného stroja Volvo, používajte iba originálne diely Volvo. Sú navrhnuté tak, aby dokonale sedeli na vašom stavebnom stroji. Sú vyrábané podľa našich nekompromisných štandardov. Rovnako ako naše stavebné stroje sú testované nielen v našich laboratóriách, ale aj prostredníctvom rozsiahlych testovacích programov, ktoré pokrývajú širokú škálu jazdných podmienok – od arktických ľadovcov až po púštne horúčavy. Inými slovami, ich kvalita je zaručená. Chceme vám poskytnúť funkčnosť ktorú si zaslúžite.

Cenová ponuka

Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás.